Firmast

Belsneks Elekter OÜ on 2007. a. asutatud elektripaigaldiste projekteerimise ja ehitusega tegelev ettevõte. Meie tegevus hõlmab tugev- ja nõrkvoolupaigaldiste projekteerimist ja ehitust A ja B pädevuspiirkonnas.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele elektri- ja sidevaldkonna täislahendusi, alates projektidest lõpetades kasutusvalmis paigaldistega.

Kõrgendatud elektriohu tõttu reguleerib elektritööd Eesti Vabariigis Elektriohutusseadus (RTI, 18.06.2002, 49, 310).

Elektritööde teostamiseks on Belsneks Elekter OÜ registreeritud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi Majandustegevuse Registris (MTR) registreeringuga TEL000852.

Oma senise tegevusega oleme saavutanud klientidega meeldiva koostöö ja teeme kõik endast oleneva, et võita ka tulevaste klientide usaldus. Meie teenuste tellijateks on nii Eestis tegutsevad ettevõtted kui ka eraisikud. Suurimateks tellijateks on ehitusettevõtted.

Oleme suurte kogemustega ja kiirelt arenev ettevõte, kes suudab pakkuda  tööde kvaliteetset teostust, kokkulepitud tähtaegadest kinnipidamist, paindlikkust ja konkurentsivõimelist hinda.

Sertifikaadid ja kuulumine liitudesse

Belsneks Elekter OÜ on Eesti Võlausaldajate Liidu (EVUL), tunnistus/liikme nr 259 (Est|Eng) ning Eesti Elektritööde Ettevõtjate liidu (EETEL) liige.

images_banners_eetel_logo   evul_liikme_logo_sinine_235